Monitoring

Nasza firma jako operator ISP oprócz realizowania usługi dostępu do Internetu świadczy również usługi instalacji oraz konserwacji systemów monitoringu wizyjnego.

Kompleksowo realizujemy instalacje zarówno dla instytucji publicznych, jak i firm oraz osób prywatnych. Zrealizowaliśmy wiele projektów, m. in. dla Urzędu Gminy Lutomiersk oraz wielu przedsiębiorstw i prywatnych gospodarstw.

Posiadamy przewagę na rynku dzięki integracji systemów monitoringu z usługą dostępu do sieci Internet, co w rezultacie daje Państwu możliwość uruchomienia od ręki podglądu zdalnego na wszystkich urządzeniach (Komputer, Laptop, Smartfon, Tablet). Dzięki temu obraz z kamer dostępny będzie dla klienta wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu.

Specjalizujemy się nie tylko w montażu, ale także projektowaniu nowych systemów oraz modernizacji tych już istniejących. Główna technologia, jaką proponujemy naszym klientom to monitoring w pełni oparty o technologię IP wysokiej rozdzielczości (nawet do 5 MPix) zintegrowanych z rejestratorem, który 24h na dobę zapisuje obraz w razie wykrycia ruchu bądź w sposób ciągły.

Instalowane przez nas systemy gwarantują bezpieczeństwo, ale także pomagają w obniżeniu stawek chociażby polis ubezpieczeniowych. Może się zatem okazać, że w perspektywie kilku lat koszty instalacji zwracają się.

Wiele prywatnych przedsiębiorstw, które powierzyło nam wykonanie instalacji CCTV dziś cieszy się z poprawy efektywności pracowników oraz organizacji pracy.

Każda instalacja wyceniana jest indywidualnie, a wizyta oraz kalkulacja kosztów są bezpłatne. Większość instalacji, które wykonujemy oparte są o systemy wiodących na rynku firm takich jak DAHUA, BCS oraz HIKVISION.

Warto wspomnieć, że raz wykonana instalacja nie generuje dla Państwa późniejszych kosztów z tytułu abonamentu, a dostęp zdalny oraz podgląd „na żywo” realizowany jest 24h na dobę za pośrednictwem naszych usług dostępu do sieci Internet. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt